Profesyonel iş yaşantınızda ihtiyaç duyacağınız her türden dosya sorununuzu ortadan kaldıracak mükemmel bir çözüme imza atan Global  Basım sayesinde, sizlerde eşsiz bir satın alma işlemine giriş yapabilirsiniz. En iyi biçimde satın almanız için sizlere fırsatlar sunan ve kolay yoldan sipariş verebilmeniz için eşsiz kullanım alanı sunulan sitemizde, Personel Özlük Dosyası başta olmak üzere; ihtiyacınız olan herhangi bir dosya türüne ve ürünlerimizde yer alan tüm farklı çeşitlere tek seferde erişebilirsiniz. Doğru seçimler ve toptan alışverişlerde mükemmel fırsatların yanı sıra; her zaman en kaliteli ürünleri sizlere en uygun fiyata sunmasıyla ön plana çıkan firmamız, 1963 yılından beri hizmetinizde olmakla birlikte; her zaman kendini geliştiren ve yenileyen tavrıyla sorunsuz hizmetlere erişmenizi sağlamaktadır.

Birbirinden farklı ürünleri daima profesyonel olarak üretebilmenin yanı sıra; her zaman toptan ve perakende seçenekleriyle satın almanız sağlanmaktadır. Fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeniz için gerekli olan her türden Askılı Dosya ve farklı ürünlerimize göz atabileceğiniz sitemiz, kullanıcı odaklı olmasıyla birlikte; müşteri memnuniyetini daima yüksek seviyede tutmayı amaçlayan bir yapıyla hizmet vermektedir. Kaliteli ürünlere daima yer verilmesinde hassasiyet gösteren, her ürünün eşsiz bir biçimde kontrol sağlanmasının ardından sizlere sunulması sayesinde, gerçek manada kaliteli hizmetlere erişmeniz sağlanabilmektedir.

En Kaliteli Satın Alma Aşamaları

Birbirinden özel zamanlarınızı ve ofis hayatınızdaki düzensizliği yok etmeniz için gerekli olan her türlü ekipmanı ve dosyası sizlere sunan Global Basım, 50 yıla yakın süren serüveninde daima profesyonel destekleri içermiştir. Her zaman kendini geliştiren ve müşterilerine profesyonel destekleri eksik etmeyen firmamızla birlikte, sizlerde daima sorunsuz hizmetlere ve satın almadan önce de sonra da karşılaşacağınız sorunların çözülmesine şahit olabilirsiniz. Personel Özlük Dosyası gibi, her zaman gerekli olan ve her iş yerinde kullanılması zorunlu olan dosyalara anında ulaşabilmenizi sağlayacak olan firmamızla beraber, hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı alışveriş yapabilirsiniz.

 

Hizmetlerimizden Bazıları

Sizlere sunduğumuz hizmetlerimizden veya ürünlerimizden bazıları;

 

- Personel Özlük Dosyası

- Askılı Dosya

- Telli Dosya

- Röntgen Çantası

- Diğerleri

 

şeklinde sıralanabildiği gibi; sitemizde daha kolay ulaşabilmeniz için ayrıca bir alan ayrılmıştır. Dilediğiniz gibi inceleyebileceğiniz, özelliklerine ve boyutlarına göz gezdirdikten sonra satın alacağınız ürünlerimizle beraber, rahat bir nefes alabilirsiniz.